Lisekızlar Giydir Salon

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.6 MB
  • Version 1.0.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Play Ink Studio
Lisekızlar Giydir Salon uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek kızlarınızın çok severek oynayacakları, mükemmel kıyafet tasarımları yapabilecekleri harika bir oyuna sahip olmalarını sağlayabilirsiniz

Lisekızlar Giydir Salon uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek kızlarınızın çok severek oynayacakları, mükemmel kıyafet tasarımları yapabilecekleri harika bir oyuna sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Lisekızlar Giydir Salon oyununda kızlarınız güzelliği ile dikkat çeken bir kızı başlayacağı okulun ilk günü için hazırlayacaklar. Ancak onu okulun en şık kızı yapmak için hayal güçlerini ve yaratıcılık yeteneklerini çok iyi kullanmaları gerekmektedir.

Oyunun zengin menüsünden pantolon, bluz, badi, etek, elbise, ceket şort gibi birbirinden şık kıyafet seçeneklerini tek tek inceleyerek ve bu kıyafet seçeneklerini birbiri ile uyumlu bir şekilde kombine edecek. Sonra da bu kombini uyumlu olan ayakkabı, çanta ve takılar ile kombine ederek onun okulun en tarz kızı olmasını sağlayacaklar.

Oyun kolay kontrol edilebilen bir mekanizmaya sahip olan menü kullanılarak geliştirilmiş olup kızlarınıza kolay kullanım özelliği sunmaktadır. Ayrıca kızlarınıza zararlı olabilecek şiddet, korku gibi hiç bir içerik bu oyunda mevcut değildir. Bu sebeple de oldukça güvenilirdir.

Daha Fazla Göster
Lisekızlar Giydir Salon indir